معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

اولویت اول وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی را در شرایط تحریم ، صیانت از تولید و ایجاد اشتغال دانست

  • کد خبر: ۱۴۶۲۳
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
شاکرمی در مشهد : اولویت اول وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شرایط تحریم صیانت از تولید و ایجاد اشتغال است
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی " حاتم شاکرمی " در دوره توانمند سازی مسئولین و فرماندهان رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور که امروزپنج شنبه 11 مهر  در جمع بسیجیان در مشهد مقدس برگزارشد اظهار کرد : شرایط امروز به گونه ای است که باید مانند هشت سال دفاع مقدس که تمام امکانات با کمک نیرو های بسیج برای جلوگیری از نفوذ دشمن به کار گرفته شد باید تمام امکانات موجود در بسیج به کار گرفته شود .
وی گفت : بسیج یک سازمان و نهاد فراگیر ، توانمند و قوی است و در تمامی عرصه ها مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. امروز اگر چه تحریم ها  مشکلاتی را برای واحد های تولیدی به وجود آورده است اما باید  با الگوگیری از حماسه هشت سال دفاع مقدس و تدبیر در ذهن نسل های آینده حماسه ای ماندگار بوجود آید.
معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد : کارگران نیروهای خط مقدم جبهه تولید هستند . امروز بسیج به عنوان نیروی گسترده و فراگیر باید با هم افزایی و هم گرایی در جهت قرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و صیانت از نیروی کار و اشتغال  ایفای نقش کند.  
شاکرمی ادامه داد  : بسیج کارگری امروز با استفاده از سه مولفه مهم اعتماد سازی ،  تقویت خودباوری ، بهره وری از ظرفیت های موجود در حوزه کار و تولید و ترویج فرهنگ گفت و گو از طریق تشکیل شوراهای اسلامی کار کارگران می تواند سدی دربرابر هر گونه نفوذ و سوء استفاده دشمنان اسلام به واحدهای تولیدی و شکست آنان در جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران باشد 
معاون وابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با پیشنهاد تشکیل اتاق فکر گفت :  آماده هستیم  در حوزه معاونت روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تشکیل اتاق فکر جهت شناسایی شاخص های این سه مولفه مهم با نیروهای مقاومت بسیج همکاری کنیم . 
  در  این نشست حاضرین با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص بهبود عملکرد این حوزه مطالب و نظرات خود را مطرح کردند.
گفتنی است "حسین رعیتی فرد"  رییس بسیج کارگران و کارخانجات ، سردار" غلامی " معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین  ، " عالی" معاون وزیر صمت ،" زالی " دبیر کارگروه ملی رفع موانع تولید کشور ، " احمد غریوی " فرمانده مرکز مقاومت بسیح وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، "کوروش یزدان " مدیرکل روابط کار و جبران خدمت و" فرهاد شیخی " مشاور معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  و جمعی از بسیجیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور دراین گردهمایی حضورداشتند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: