مرکز کار ایران

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

جزئیات آمار حوادث شغلی

جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.

بازسازی اولین ورزشگاه کارگری کشور آغاز شد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با دستور و نگاه ویژه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازسازی اولین ورزشگاه کارگری کشور آغاز شد.

شکل گیری تعاونی‌های کارگری ضروری است

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: تقویت قدرت خرید کارگران از راه‌های غیر از افزایش دستمزد در دستور کار جلسه شورای عالی کار است و پیشنهاد مطرح، استفاده از تعاونی‌های کارگری است.

مشاغل جدید مشمول نصب کارتخوان؛ از وکلا تا جگرکی‌ها

سازمان امور مالیاتی کشور فهرست مشمولان جدید نصب سامانه صندوق فروش (کارتخوان) را اعلام کرد که در بین آنها وکلا، آرایشگاه‎های مردانه و زنانه، مشاوران خانواده، جگرکی‌ها، کته‌کبابی‌ها و نیز میوه‌فروشی‌ها قرار دارند.

برنامه ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال جاری

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ما به دنبال پول‌پاشی نیستیم و هدف ما تولید بیکار بدهکار نیست، بلکه هدف اصلی ما این است که در سال‌جاری بتوانیم یک میلیون و ۳۳ هزار فرصت شغلی در۱۲ برنامه ایجاد کنیم.

بانوان ۴۸درصد جمعیت اردبیل را تشکیل می‌دهند

اردبیل-مدیرکل امور بانوان استانداری اردبیل گفت: بانوان ۴۸/۸ درصد جمعیت استان اردبیل را تشکیل می‌دهند و با توجه به توانایی‌های خود از ظرفیت مناسبی برای انتصاب در پست‌های مدیریتی برخوردارند.